fbpx

JELD-WEN Eesti AS stipendiumi saab Johannes Tammeoks

J_T

JELD-WEN Eesti AS valis kahe kandidaadi seast ettevõtte stipendiumi saajaks Rakvere Ametikooli tislerieriala 1. kursuse õpilase Johannes Tammeoksa. 

JELD-WEN-i personalijuhi Karin Rändla sõnul oli: „valiku tegemine jälle väga keeruline. Kooli poolt eelvalikuna väljavalitud poisid olid võrdsed. Poiste motivatsioonikõned olid selgelt argumenteeritud ja tulevikku vaatavad.  Stipendium on aga mõeldud ühele ja seega tuli otsus teha ühe poisi kasuks. Otsustamisel sai määravaks, et Jonnannes on meie senistest stipendiaatidest selgelt erinev.“

Kahe aasta eest alustas Rakvere linna suurim tööandja JELD-WEN Eesti AS Rakvere Ametikooli puiduvaldkonna 1. kursuse õpilaste tunnustamist stipendiumiga. Tisleri eriala õpilastest on stipendiumi saanud  Mairon Tovstsik ja Targo-Lauri Uber.

JELD-WEN-i jaoks on tegemist projektiga, milles nähakse kasu puiduvaldkonna ja kutsehariduse populariseerimisele. Samuti loodab ettevõtte selliselt kasvatada endale peale kvalifitseeritud tööjõudu.

Rakvere Ametikooli jaoks on JELD-WEN Eesti AS pikaaegne praktikapartner ja  stipendiumi väljaandmisel kindlasti teenäitaja teistele ettevõtetele. Rakvere Ametikooli eesmärgiks on, et kõigis koolis õpetatavates valdkondades oleks ettevõtete poolt väljaantav stipendium.

Stipendiumisaaja Johannes Tammeoks arvas ise peale otsuse teadasaamist: „kandideerisin JELD-WEN Eesti AS stipendiaadiks, kuna soovisin saada töökogemust ning tutvuda kohaliku ettevõttega, täiendada oma oskusi.Teiseks, saan oma ettevõttepraktika nii teisel kui ka kolmandal kursusel sooritada kindlas ettevõttes. Samuti testida oma sotsiaalseid oskusi. Pärast kooli lõpetamist ja ajateenistust on koht, kuhu saan tööle minna.“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga