fbpx

Tööpakkumised

Rakvere Ametikool ootab oma kollektiivi ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajat

Eeldame, et Sul on kvalifikatsioonile vastav haridus ja/või eelnev töökogemus koolis õpetajana, oskus ennast juhtida ja kasutada arvutit ja muid tehnoloogilisi vahendeid õppe läbiviimisel, hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus, algatusvõime ja loovus, korrektsus tööülesannete täitmisel, pingetaluvus.

Pakume Sulle stabiilset sissetulekut, loomingulist tööd, kaasaegset töökeskkonda, erialast täienduskoolitust, meeldivat kollektiivi, 56 päeva tasustatud puhkust.

Sinu töö eesmärk on õpilaste juhendamine, tema arengu ja motivatsiooni toetamine, õppeprotsessi analüüsimine ja hindamine ning tagasiside andmine.

Lisainfo: osa õppetööst on võimalik läbi viia e-õppe vormis.

Tööle asumise aeg:  24.08.2020
Tööaeg:  osaline tööaeg
Asukoht:   Rakvere
Kontaktisik:  Raili Sirgmets
Aadress:  Piiri 8, Rakvere, 44316 Lääne-Virumaa
Lisainfo telefonil  56461112
Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata e-posti aadressile kylliki.normak@rak.ee hiljemalt 31.05.2020

 

Rakvere Ametikool ootab oma meeskonda tegusat toitlustuse, teeninduse, majutuse, kondiitri- ja pagari erialade  praktika koordinaatorit

Eeldame, et Sul on kõrgharidus teeninduse valdkonnas ja/või eelnev töökogemus ettevõttes ja/või koolis sama valdkonna õpetajana, hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus, algatusvõime ja loovus, korrektsus tööülesannete täitmisel, pingetaluvus.

Pakume Sulle võimalust asuda omandama õpetaja kvalifikatsiooni, kaasaegset töökeskkonda, erialast täienduskoolitust, meeldivat kollektiivi, puhkust 56 päeva.

Sinu töö eesmärk on õppekava täitmine ja õppekvaliteedi tagamine, praktika planeerimine ja juhtimine, koostöö praktikaettevõtetega,  õpilaste ja praktikakohapoolsete juhendajate juhendamine,  praktikate analüüsimine ja hindamine ning tagasiside andmine.

Tööle asumise aeg:  24.08.2020
Tööaeg:  täistööaeg
Asukoht:   Rakvere
Kontaktisik:  Raili Sirgmets 56461112
Aadress:  Piiri 8, Rakvere, 44316 Lääne-Virumaa
Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata e-posti aadressile kylliki.normak@rak.ee hiljemalt 25.05.2020